Ta strona używa plików cookie!
close

Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

Data dodania: 8 stycznia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jawor

To miała być rutynowa kontrola drogowa. W jej trakcie uwadze policjantów dokonujących sprawdzenia nie umknęło jednak nerwowe zachowanie pasażera Skody. Chwilę później okazało się, co było jego powodem. 28-latek miał bowiem przy sobie poporcjowane w woreczkach strunowych narkotyki. Teraz podejrzanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Tuż po godzinie 3 w nocy policjanci zauważyli na jednej z ulic w Jaworze Skodę, w której znajdowało się 2 młodych mężczyzn. Mając podejrzenia co do stanu trzeźwości kierującego, funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. W trakcie czynności uwagę mundurowych zwrócił pasażer samochodu, który zaczął się nerwowo zachowywać.

 

W trakcie dalszych sprawdzeń wyjaśnił się powód nietypowego zachowania mężczyzny. Policjanci ujawnili bowiem przy 28-letnim mieszkańcu Jawora poporcjowane narkotyki. Susz roślinny koloru zielonego znajdował się w kilku woreczkach strunowych. Przeprowadzone badanie  wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Podejrzany został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

 

Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy. Policjanci sprawdzają, czy 28-latek, który w przeszłości był już notowany za tego typu przestepstwa nie zajmował się rozprowadzaniem narkotyków oraz skąd je miał.

 

Teraz młody jaworznian za swój czyn odpowie przed sądem. Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

_______________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze 

kom. Kordian Mazuryk 

tel. 603 039 942

 

 

Galeria

Powiązane wiadomości