Ta strona używa plików cookie!
close

Asp.sztab. Krzysztof Węsek z Komisariatu Policji w Bolkowie, jako „Najpopularniejszy Dzielnicowy powiatu jaworskiego” awansował do finału wojewódzkiego plebiscytu

Data dodania: 10 stycznia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Dolny Śląsk Jawor Bolków

Właśnie zakończył się I etap pierwszego dolnośląskiego plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego. Poznaliśmy 27 finalistów – najpopularniejszych dzielnicowych dolnośląskich powiatów, którzy przeszli do finału wojewódzkiego. Spośród wszystkich, blisko 600 startujących policjantów bardzo wysokie, 4 miejsce z 754 głosami zajął asp.sztab. Krzysztof Węsek - dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, na co dzień pracujący w Komisariacie w Bolkowie. Tym samym został on „Najpopularniejszym Dzielnicowym powiatu jaworskiego 2018” i awansował do II etapu plebiscytu. Teraz powalczy o zwycięstwo w wielkim finale. Zachęcamy do głosowania na naszego funkcjonariusza, wysyłając sms-a o treści DDR.317 pod nr 72355.

Zakończyło się głosowanie w I etapie plebiscytu na Najpopularniejszego Dzielnicowego na Dolnym Śląsku, które wyłoniło 27 finalistów. To najpopularniejsi w opinii mieszkańców dzielnicowi z każdego dolnośląskiego powiatu. Zainteresowanie plebiscytem jest bardzo duże. Liczba głosów oddanych za pomocą sms – ów tylko w I etapie sięgnęła blisko 25 tys.

W naszym powiecie zwyciężył aspirant sztabowy Krzysztof Węsek, który z 754 otrzymanymi głosami został „Najpopularniejszym Dzielnicowym powiatu jaworskiego 2018”. Tak wysoki wynik pozwolił mu na awans do finału wojewódzkiego z bardzo wysokiego, 4 miejsca. Warto podkreślić, że nasz policjant w pokonanym polu pozostawił blisko 600 dolnośląskich dzielnicowych startujących w I części plebiscytu.

asp.sztab. Krzysztof Węsek – służbę w Policji rozpoczął 14 lat temu. Od samego początku pracuje w Komisariacie Policji w Bolkowie. Przez 4 pierwsze lata pełnił służbę w komórce patrolowej, a od 2007 roku jest dzielnicowym. Z uwagi na wzorowe wykonywanie obowiązków, w ubiegłym roku awansował na stanowisko starszego dzielnicowego. W przeszłości stawał już na podium lokalnych plebiscytów na „Najpopularniejszego Dzielnicowego”. W 2014 roku zajął II miejsce, a w 2015 zwyciężył w tym konkursie. Ponadto był wielokrotnie nagradzany za swoją służbę przez Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze. Asp.sztab. Krzysztof Węsek zajmuje się sprawami mieszkańców ulic Bolkowa: Jagiellońskej, Jaworskiej, Kamiennogórskiej, Kolejowej, Ludowej, 1-go Maja, Mickiewicza, Niepodległości, Piastowskiej, Plac Jana Pawła II, Polnej, Poprzecznej, Reymonta, Rynek, Sienkiewicza, Słonecznej, Słowackiego, Spacerowej, Tęczowej, Wysokogórskiej. Dzielnicowy inspiruje i organizuje działania o charakterze profilaktycznym i prewencyjnym. Uczestniczy również w spotkaniach organizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego, szkoły, a także inne organizacje mając na celu  poprawę bezpieczeństwa i porządku publicznego. Asp.sztab. Krzysztof Węsek propagując zdrowy tryb życia uprawia regularnie jazdę na rowerze oraz nordic walking. 

asp.sztab. Krzysztof Węsek

SMS pod nr 72355 o treści DDR.317

II etap, do którego weszli finaliści - zwycięzcy I etapu z poszczególnych powiatów, rozpoczął się 9 stycznia 2018 r. i potrwa do 19 stycznia 2018 r. Zwycięzca plebiscytu, wybrany głosami mieszkańców zostanie wyróżniony przez Wojewodę Dolnośląskiego i Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Przypominamy, że głosowanie odbywa się za pomocą SMS Premium. Część uzyskanych z nich środków zostanie przekazana dla rodziny poległego na służbie policjanta podkom. Mariusza Koziarskiego, za pośrednictwem „Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach”.

Gratulujemy naszemu koledze zwycięstwa w I etapie konkursu, na szczeblu powiatowym i zachęcamy do oddawania na niego głosów w finale wojewódzkim. Do II etapu plebiscytu każdy finalista przechodzi ze swoją liczbą głosów.

Głosujmy na asp.sztab. Krzysztofa Węska wysyłając SMS-a o treści: DDR.317 pod nr 72355!

_______________________

Oficer Prasowy KPP w Jaworze

kom. Kordian Mazuryk

tel. 603 039 942

 

 

Powiązane wiadomości